KOMORA KLIMATYCZNA

Zgodnie z programem studiów wszyscy studenci muszą odbyć czterotygodniową praktykę w wybranej przez siebie firmie.

Wszelkich informacji udzielają opiekunowie specjalności, których dane podano poniżej.

Kierunek: Automatyka i Robotyka
Specjalność: Sterowanie i Monitoring Maszyn i Urządzeń

Opiekun:mgr inż. Artur Guzowski
Pokój: B113a
Tel.: +48 (12) 628-33-32

Kierunek: Transport
Specjalność: Inżynieria Maszyn Budowlanych
i Systemów Transportu Przemysłowego
Opiekun: dr inż. Zygmunt Dziechciowski
Pokój: A329
Tel.: +48 (12) 628-33-30

Co musisz zrobić?

ETAP 1
  • Uzgodnienie miejsca, terminu i programu praktyki z Podmiotem Gospodarczym.
  • Przygotowanie Oświadczenia, w przypadku realizacji praktyk w czasie trwania zajęć dydaktycznych.
  • Przygotowanie Oświadczenia, w przypadku realizacji praktyki grupowej i listy studentów.

ETAP 2
  • Podpisanie w Dzienniku Praktyk programu praktyki przez Opiekuna Grupy.
  • Podpisanie Porozumienia w kolejności przez Praktykanta, Pełnomocnika Dziekana ds. Praktyk i przedstawiciela Podmiotu Gospodarczego przed rozpoczęciem praktyki.

ETAP 3
  • Przekazanie Opiekunowi Grupy podpisanego przez wszystkie strony Porozumienia.
  • Przekazanie Opiekunowi Grupy kopii ksero ubezpieczenia NNW (oryginał do wglądu).

ETAP 4
  • Odbycie praktyki w ustalonym terminie.
  • Uzyskanie pisemnego potwierdzenia odbycia praktyki w Dzienniku Praktyk od przedstawiciela Podmiotu Gospodarczego.

ETAP 5
  • Uzyskanie zaliczenia praktyki u Opiekuna Grupy na podstawie dostarczonego Dziennika Praktyk.