Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Akustyka i drgania
Akustyka i drgania

AKUSTYKA I DRGANIA


Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych oferuje szeroki zakres badań z zakresu wibroakustyki. Nowoczesne wyposażenie laboratorium i doświadczona kadra pozwalają na realizację zadań zarówno typowych jak i wymagających indywidualnego podejścia. Poniżej przedstawione są główne zakresy badań, w których Laboratorium oferuje swoje usługi.

Zakres oferowanych badań

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na badania w zakresie wibroakustyki.

Więcej

Aparatura badawcza

Badania realizowane są dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi badawczych m. in. aparatury pomiarowej, systemów pomiarowych i oprogramowania

Więcej

Badania z zakresu akustyki i drgań wykonywane są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zadań dla przemysłu i we współpracy z przemysłem. Nabyta dzięki temu wiedza praktyczna ma swoją dodatkową podbudowę w działalności naukowej pracowników Laboratorium potwierdzonej szeregiem publikacji naukowych, także w renomowanych międzynarodowych czasopismach. To wszystko pozwala na podejmowanie się zarówno zadań typowych jak i wymagających niestandardowego podejścia i opracowania własnej metodyki badawczej.

Realizacja zwłaszcza zadań wymagających nietypowego podejścia jest możliwa dzięki dostępowi do nowoczesnych narzędzi badawczych (aparatury pomiarowej, systemów pomiarowym i oprogramowania) posiadających dużą elastyczność w budowaniu nietypowych i złożonych aplikacji pomiarowych.

Zapraszamy wszystkich Państwa do kontaktu z nami:

  • Sekretariat LBTiMR 12 628 34 04
  • dr inż. Zygmunt Dziechciowski 12 628 33 30
  • dr inż. Andrzej Czerwiński 12 628 36 21