Strefa dla studenta

Procedura obiegu dokumentów
Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z obowiązującą na Wydziale Mechanicznym procedurą obiegu dokumentów, wymaganymi dokumentami, jak również z terminami ich złożenia w sekretariacie jednostki (pok. B113). Wszystkie i aktualne informacje dotyczące wymagań podane są na stronie Wydziału Mechanicznego (patrz link).

Egzamin dyplomowy
W Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych zgodnie z regulaminem realizucje egzaminy dyplomowe w miesiącach styczeń i luty dla studentów studiów inżynierskich oraz czerwiec i wrzesień dla studentów studiów magisterskich. Terminy obron podawane są na stronie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..