Tematy prac

Poniżej w pliku PDF przedstawiono zestawienie tematów pracy dyplomowych magisterskich, inżynierskich oraz przejściowych, które można wykonać w Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych (LBTiMR).


WAŻNE!

Należy zwrócić uwagę, że podane tematy jak i ich zakres sa propozycją i mogą być indywidualnie ustalane oraz modyfikowane przez studenta/-kę w konsultacji z promotorem przed rozpoczęciem prac.Promotorzy starają się elastycznie i indywidualnie podchodzić do każdego autora/-ki przyszłych prac dyplomowych i przejściowych, dlatego istnieje możliwość wyboru i pisania tematu wskazanego bezpośrednio przez studenta.

Zgodnie z przepisami liczba wydanych tematów u jednego promotora w danym roku akadmemickim może wynieść maksymalnie 10 sztuk.
Warunki jakie należy spełnić przy składaniu prac dyplomowych podane są na stronie Wydziału Mechanicznego w zakładce Studenci/Egzamin dyplomowy.

TEMATY PRAC STUDENCKICH - PLIK PDF

Zakres tematyczny prac dyplomowych realizowanych przez pracowników Laboratorium Badań Technoklimatycznych i Maszyn Roboczych - PLIK PDF

logo pk s
 
logo wm s
 
logo GFPS
 
logo dzwignice