Strefa dla studenta

Drodzy Studenci!

Przypominamy o konieczności złożenia przez Państwa "Deklaracji wyboru promotora i tematu pracy dyplomowej". Termin upływa 15 maja 2021 r. Wszelkie informacje odnośnie procedury składania dokumentu zamieszczone są w zakładce "Egzamin dyplomowy > Deklaracja wyboru tematu pracy". Zachęcamy do współpracy z naszą jednostką w ramach przygotowania pracy inżynierskiej. Zakresy tematyczne jakie realizowane są przez promotorów z naszej jednostki znajdą Państwo w zakładce "Tematy prac dyplomowych". W razie pytań proszę kontaktować się mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie: 12 628 34 04.