STUDIA

Studia

Szanowni Studenci, w zakładce "Więcej informacji > Egzamin dyplomowy > Terminy egzaminów dyplomowych w M-11" opublikowane zostały terminy egzaminów dyplomowych, które planowane są na czerwiec oraz wrzesień. Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z obowiązującą na Wydziale Mechanicznym procedurą obiegu dokumentów, wymaganymi dokumentami, jak również z terminami ich złożenia w sekretariacie jednostki (pok. B113). Informujemy, iż obrony odbywają się w trybie zdalnym. Wszelkie pytania można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..